تبلیغات
فیس بوک - ماجرای آرامستان نصیرآباد چیست؟/ ساماندهی با فوریت در دستور کار قرار گرفت

آدرس آی پی:
سیستم عامل:
نسخه: بیت
اندازه تصویر:

فیس بوک - ماجرای آرامستان نصیرآباد چیست؟/ ساماندهی با فوریت در دستور کار قرار گرفت

به فیس بوک خوش آمدید

فیس بوک (Facibook) یک سایت اجتماعی است که توسط سازنده این سایت فرهاد رضازاده (farhad rezazadeh) در 1392 راه اندازی شد.این سایت هم اکنون از نظر تعداد کاربر عضو و نیز از نظر کارشناسان،در زمینه سایت های اجتماعی،برتر ایران میباشد
صفحه خانگی اضافه به علاقمندی ها نسخه ی موبایل
تبلیغ

تبلیغات

بنر

نظر سنجی

نظر شما درمورد افتتاح فیس بوک چیست

تصویر روز


محل تبلیغات شما


تقویم

پشتیبانی آنلاینبنر رهبر عزیزم

تبلیغات

آخرین بروزرسانی:

خوش آمدید
| نویسنده: فیس بوک
سکونت و حضور تعدادی از معتادان متجاهر و کارتن خواب ها در قبور آرامستان نصیر آباد موج عظیم رسانه ای را در سطح شبکه های اجتماعی،فضای مجازی و سایت ها و پایگاه های اطلاع رسانی ایجاد کرده است.

ماجرای آرامستان نصیرآباد چیست؟/ ساماندهی با فوریت در دستور کار قرار گرفت،در طی24 ساعت گذشته،موضوع سکونت و حضور تعدادی از معتادان متجاهر و کارتن خواب ها در قبور آرامستان نصیر آباد(باغستان)،موج عظیم رسانه ای را در سطح شبکه های اجتماعی،فضای مجازی و سایت ها و پایگاه های خبری و اطلاع رسانی ایجاد کرده است.

حضور قریب به 40 تا 50 نفر از معتادان متجاهر و کارتن خواب ها در آرامستان نصیر آباد و سکونت 4تا5 نفره برخی از آن ها در یک قبر از موضوعاتی به شمار می رود که انعکاس آن با واکنش های منفی و اظهار تاسف بسیاری از کاربران همراه شده است.

در این میان،مانور و هجمه رسانه ای و تبلیغاتی شبکه های ماهواره ای بصورت هدفمند نیز بر تلخی این رخداد و واقعه نامبارک افزوده و به تبع حزن و اندوه بسیاری از افراد و گروه های اجتماعی که دل در گروی این مرز و بوم دارند نیز باعث شده تا برخی در این میان با سوء استفاده از عواطف انسانی جامعه به نحوی اغراق آمیز به انعکاس موضوع مذکور بپردازند.

در ذیل این گزارش و در گفت و گویی با فرماندار شهریار،ابعاد پیدا و پنهان این رخداد تلخ مورد بررسی قرار می گیرد.

سعید ناجی،با اشاره به لزوم پرداختن به آسیب ها،معضلات و ناهنجاری های اجتماعی و تلاش و هم اندیشی برای رفع،مدیریت،مهار و پیشگیری از چنین نارسایی هایی اظهار داشت:قطعا اشاره به چنین مواردی در برون رفت از چالش های اینچنینی بدون تاثیر نخواهد بود اما در خصوص این رخداد،پردازش رسانه ای موضوع آنچنان که باید منصفانه و اصولی به نظر نمی رسد.

وی افزود:برخی مطالب عنوان شده در خصوص بنده(برخورد تند و قهری فرماندار با موضوع حضور کارتن خواب ها در قبور آرامستان نصیریه)، فاقد صحت است و اینکه مطرح شده،فرماندار صبح در آرامستان حضور داشته،دور از واقعیت می باشد.

ناجی عنوان کرد:حضور ما در منطقه ( برای بررسی موضوع)بعد ازظهر عملیاتی شد و بلافاصله به متولیان و مسئولان مدیریت شهری باغستان نیز دستور داده شد تا موضوع را شبانه رصد کنند.
فرماندار شهریار گفت:طرح این موضوع که 40 تا 50 نفر در آرامستان سکونت گزیده بودند و یا 4 تا 5 نفر در یک قبر حضور پیدا کرده اند،منطقی و مستند نمی باشد و این موضوع قابل بررسی و پیگیری است.

وی افزود:ساماندهی آرامستان مذکور،ضرورتی است که با جدیت در دستور کار قرار دارد و این موضوع با حساسیت بسیار پیگیری می شود،اما برخی از بزرگنمایی ها در انعکاس خبر نیز چندان صحیح و اخلاقی به نظر نمی رسد.

ناجی گفت:استاندار تهران و مرکز ارتباطات مردمی ریاست جمهوری با جدیت و دقت نظر تمام،موضوع را رصد می کنند و برای مدیریت و رفع مشکل مذکور،تاکیدات موکد و ویژه ای شده است.

وی در پاسخ به سئوال خبرنگار گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جواندر خصوص برنامه فرمانداری برای احداث گرمخانه عنوان کرد:در حال حاضر تاسیسات یا فضایی تحت عنوان گرمخانه در شهرستان شهریار وجود ندارد اما مراکز و اماکنی برای ارائه خدمات به معتادان و کارتن خواب ها فعال است که سرویس دهی لازم به اقشار آسیب پذیر اشاره شده را عملیاتی می کنند و این امکانات از مدت ها پیش در شهرستان شهریار فراهم و راه اندازی شده است.

ناجی در خاتمه یادآور شد:با این وجود،مخالف احداث گرمخانه نیستیم و در صورت فراهم شدن فضا و امکانات لازم از اجرای چنین پروژه هایی استقبال می کنیم.
منبع : خبرنگاران جوان 
برچسب ها: ماجرای آرامستان نصیرآباد ، معتادان متجاهر ، کارتن خواب ها در قبور آرامستان نصیر آباد ،
An example: Your SEO optimized title page contents تبادل لینک رایگان - تبادل لینک