تبلیغات
فیس بوک - ادعای جدید آمریکا در خصوص حمله به ایران

آدرس آی پی:
سیستم عامل:
نسخه: بیت
اندازه تصویر:

فیس بوک - ادعای جدید آمریکا در خصوص حمله به ایران

به فیس بوک خوش آمدید

فیس بوک (Facibook) یک سایت اجتماعی است که توسط سازنده این سایت فرهاد رضازاده (farhad rezazadeh) در 1392 راه اندازی شد.این سایت هم اکنون از نظر تعداد کاربر عضو و نیز از نظر کارشناسان،در زمینه سایت های اجتماعی،برتر ایران میباشد
صفحه خانگی اضافه به علاقمندی ها نسخه ی موبایل
تبلیغ

تبلیغات

بنر

نظر سنجی

نظر شما درمورد افتتاح فیس بوک چیست

تصویر روز


محل تبلیغات شما


تقویم

پشتیبانی آنلاینبنر رهبر عزیزم

تبلیغات

آخرین بروزرسانی:

خوش آمدید
| نویسنده: فیس بوک
نتیجه تصویری برای اف22

همچنین نیروی هوایی امریکا به تازگی تعدادی اف 22 در پایگاهی در امارات مستقر کرده است. این اقدام باعث واکنش شدید تهران شده و مسئولان این کشور آن را تهدید ثبات منطقه خوانده اند.

انتخاب: در حالی که امریکا حضور نظامی خود در منظقه خلیج فارس را تقویت می کند، استراتژیست های پنتاگون ارزبایی می کنند که در کمتر از یک ماه قادر به شکست نیروهای ایران هستند!

راشا تودی نوشت: در حالی که امریکا حضور نظامی خود در منظقه خلیج فارس را تقویت می کند، استراتژیست های پنتاگون ارزبایی می کنند که در کمتر از یک ماه قادر به شکست نیروهای ایران هستند!

یک منبع در وزارت دفاع آمریکا به واشنگتن پست گفت: مرکز فرماندهی آمریکا معتقد است که می تواند در طول سه هفته با استفاده از حملات هوایی و دریایی نیروهای مسلح ایران را نابود یا ضعیف کند.

سرهنگ تیلور سخنگوی فرماندهی مرکزی امریکا گفت: ما برای هر احتمالی برنامه ریزی می کنیم و گزینه هایی را در آن مورد به رئیس جمهور ارائه می کنیم


به نوشته ی راشاتودی، نیروی دریایی امریکا هم اکنون دو ناو هواپیمابر در نزدیکی ایران مستقر کرده و در حال به روز کردن توانایی ها خود در خصوص کشف و خنثی سازی مین است.

همچنین نیروی هوایی امریکا به تازگی تعدادی اف 22 در پایگاهی در امارات مستقر کرده است. این اقدام باعث واکنش شدید تهران شده و  مسئولان این کشور آن را تهدید ثبات منطقه خوانده اند.

استقرار "پایگاه شناور" در خلیج فارس هم از گزینه های امریکا است. پنتاگون همچنین در حال افزایش اموزش نظامی متحدانش در منطقه است.

اعضای "گروه ضربتی عملیات ویژه مشترک- تیم کماندویی شورای خلیج فارس"  ممکن است که در صورت وقوع جنگ، در عملیات ها شرکت کنند.

مرکز فرماندهی آمریکا می گوید که حدود 125 هزار نیروی امریکایی در نزدیکی ایران قرار داده است.اکثریت این نیروها (90 هزار نفر) در افغانستان یا اطراف این کشور مستقر شده اند.

نزدیک به 20 هزار سرباز در منطقه خاور نزدیک حضور دارند و 15 هزار تا 20 هزار نیرو هم در دریا مستقر شده 

منبع : fardanews.com
برچسب ها: آمریکا ، ایران ، خلیج فارس ، تنگه هرمز ، پنتاگون ،
An example: Your SEO optimized title page contents تبادل لینک رایگان - تبادل لینک