تبلیغات
فیس بوک - گوگل سایت های دارای پاپ آپ های مزاحم را جریمه می کند

آدرس آی پی:
سیستم عامل:
نسخه: بیت
اندازه تصویر:

فیس بوک - گوگل سایت های دارای پاپ آپ های مزاحم را جریمه می کند

به فیس بوک خوش آمدید

فیس بوک (Facibook) یک سایت اجتماعی است که توسط سازنده این سایت فرهاد رضازاده (farhad rezazadeh) در 1392 راه اندازی شد.این سایت هم اکنون از نظر تعداد کاربر عضو و نیز از نظر کارشناسان،در زمینه سایت های اجتماعی،برتر ایران میباشد
صفحه خانگی اضافه به علاقمندی ها نسخه ی موبایل
تبلیغ

تبلیغات

بنر

نظر سنجی

نظر شما درمورد افتتاح فیس بوک چیست

تصویر روز


محل تبلیغات شما


تقویم

پشتیبانی آنلاینبنر رهبر عزیزم

تبلیغات

آخرین بروزرسانی:

خوش آمدید

این اقدام گوگل برای مبارزه با تجارب آزاردهنده ای صورت می گیرد که برخی اوقات و در هنگام ناوبری صفحات وب روی گوشی یا تبلت (که گوگل این سایت ها را «سازگار با موبایل» می نامد)، خود را به کاربران تحمیل می کنند.


گوگل

گوگل سایت های دارای پاپ آپ های مزاحم را جریمه می کند   از ماه ژانویه(دی)، برخی از سایت ها در میان نتایج جست وجوی سیار گوگل، از رتبه پایین تری برخوردار خواهند شد.  

غول جست وجو در هفته گذشته اعلام کرد که از ابتدای سال آینده میلادی (دی ماه)، نسخه موبایل وب سایت هایی را که آگهی های آزاردهنده پاپ آپ و دیگر پیام ها یا آگهی های مزاحم داشته باشند، در میان نتایج جست وجو، با رتبه پایین تری نشان خواهد داد. 

گفته می شود این اقدام گوگل برای مبارزه با تجارب آزاردهنده ای صورت می گیرد که برخی اوقات و در هنگام ناوبری صفحات وب روی گوشی یا تبلت (که گوگل این سایت ها را «سازگار با موبایل» می نامد)، خود را به کاربران تحمیل می کنند.

پیام های پاپ آپ باعث پوشیده شدن محتوای اصلی صفحه می گردند و در عوض هشدارهای حباب مانند یا پیام هایی از این دست (با نام interstitials) نمایان می گردند که کاربر باید آنها را یکی یکی کنسل کند، به طوری که وی مجبور می شود برای دیدن محتوا اصلی و مورد نظر خود، به قسمت پایین صفحه برود. 

دونتام فان (مدیر محصول در گوگل) در یک پست وبلاگی می نویسد: «صفحاتی که برای کاربران مزاحمت ایجاد می کنند، تمایز بارزی با دیگر صفحاتی دارند که به سرعت در دسترس کاربر قرار می گیرند.»

گفته می شود پاپ آپ های سیار که گوگل آنها را غیرمزاحم می داند یا مربوط به خدمات عمومی هستند، مشمول جریمه مربوط به تغییرات ماه ژانویه نخواهند شد.

او می افزاید: «این مسئله می تواند روی وسایل سیار که دارای نمایشگرهای کوچکتری هستند، برای کاربران مشکل ایجاد کند.» وی در ادامه می گوید: «پس از ١٠ ژانویه ٢٠١٧ (١٧ دی) و در راستای بهبود تجربه جست وجوی سیار، صفحاتی که محتوای آنها به سادگی برای کاربران سیار دسترس پذیر نباشند، در میان نتایج جست وجو، جایگاه بالایی نخواهند داشت.» 

گفتنی است گوگل به عنوان بخشی از تغییراتی که درنظر دارد در الگوریتم جست وجو اعمال کند، برچسب «سازگاری سیار» (mobile-friendly) را نیز کنار خواهد گذاشت. غول جست وجو می گوید در حال حاضر، بیش از ?? درصد از سایت هایی که در نتایج جست وجوی سیار پدیدار می گردند، الزامات سازگاری سیار را برآورده می کنند و آنهایی هم که چنین الزامی را برآورده نمی سازند، در مجموعه نتایج جست وجو، در رتبه های پایین تری قرار خواهند گرفت.

تغییرات اشاره شده می توانند بر تعداد قابل  توجهی از وب سایت های عمومی تأثیر بگذارند. برای نمونه، وب سایت Yelp، اغلب روی نسخه سیار خود، یک آگهی تمام صفحه از برنامه اش را به نمایش می گذارد که کاربر را مجبور می سازد برای دیدن و خواندن مرورهای مورد علاقه، به قسمت های پایین تر صفحه رجوع کند. 

گفته می شود پاپ آپ های سیار که گوگل آنها را غیرمزاحم می داند یا مربوط به خدمات عمومی هستند، مشمول جریمه مربوط به تغییرات ماه ژانویه نخواهند شد.

این پیام ها، شامل پاپ آپ هایی هستند که به کاربران در مورد سیاست مربوط به کوکی های سایت آگاهی می دهند، یا پاپ آپ های مربوط به تأیید سن کاربران در مورد وب سایت های خاص. 


منبع:tebyan.net

An example: Your SEO optimized title page contents تبادل لینک رایگان - تبادل لینک