تبلیغات
فیس بوک - اختلاف و درگیری گوگل و فیس‌بوک بالا گرفت

آدرس آی پی:
سیستم عامل:
نسخه: بیت
اندازه تصویر:

فیس بوک - اختلاف و درگیری گوگل و فیس‌بوک بالا گرفت

به فیس بوک خوش آمدید

فیس بوک (Facibook) یک سایت اجتماعی است که توسط سازنده این سایت فرهاد رضازاده (farhad rezazadeh) در 1392 راه اندازی شد.این سایت هم اکنون از نظر تعداد کاربر عضو و نیز از نظر کارشناسان،در زمینه سایت های اجتماعی،برتر ایران میباشد
صفحه خانگی اضافه به علاقمندی ها نسخه ی موبایل
تبلیغ

تبلیغات

بنر

نظر سنجی

نظر شما درمورد افتتاح فیس بوک چیست

تصویر روز


محل تبلیغات شما


تقویم

پشتیبانی آنلاینبنر رهبر عزیزم

تبلیغات

آخرین بروزرسانی:

خوش آمدید

ختلاف و درگیری گوگل و فیس‌بوک بالا گرفت

بخش ارتباطات- درگیری و اختلاف نظر بین فیس بوک و گوگل به دنبال اتخاذ تصمیم جدیدی از سوی گوگل بالا گرفت.   

گوگل

 گوگل اعلام کرد که دیگر به فیس بوک اجازه نمی دهد به طور یکطرفه سرویس های خود را با استفاده از اطلاعات موجود در بخش تماس های گوگل یا Google contacts به روز کرده و اطلاعات موجود در آنها را با Google contacts همگام سازد.

گوگل اعلام کرده که همگام سازی اطلاعات از این طریق از این به بعد تنها در صورتی امکان دارد که انتقال اطلاعات به طور دو طرفه انجام شده و گوگل هم به طور متقابل به اطلاعات موجود در فیس بوک برای به روزرسانی و همگام سازی دسترسی داشته باشد.

این تصمیم گوگل به طور قطع به ضرر فیس بوک تمام می شود، زیرا این شرکت تاکنون به راحتی می توانست به فهرست تماس های موجود در گوگل که مربوط به میلیون ها کاربر بود دسترسی داشته باشد، اما در مقابل برای صدور اطلاعات سختگیری های گسترده ای را در نظر گرفته بود.

هنوز مشخص نیست علت واقعی این تصمیم گوگل چیست، اما برخی کارشناسان معتقدند نگرانی های تجاری و رقابت های اقتصادی دلیل اصلی این مساله است و نه نگرانی از به خطر افتادن حریم شخصی کاربران و افشای اطلاعات خصوصی آنان.

این در حالی است که فیس بوک در هفته های اخیر به علت درز اطلاعات شخصی کاربران از طریق برنامه های کاربردی ثالث باز هم مورد انتقاد قرار گرفته است.

منبع: tebyan.net
An example: Your SEO optimized title page contents تبادل لینک رایگان - تبادل لینک