تبلیغات
فیس بوک - راز استخدام در فیس بوک فاش شد

آدرس آی پی:
سیستم عامل:
نسخه: بیت
اندازه تصویر:

فیس بوک - راز استخدام در فیس بوک فاش شد

به فیس بوک خوش آمدید

فیس بوک (Facibook) یک سایت اجتماعی است که توسط سازنده این سایت فرهاد رضازاده (farhad rezazadeh) در 1392 راه اندازی شد.این سایت هم اکنون از نظر تعداد کاربر عضو و نیز از نظر کارشناسان،در زمینه سایت های اجتماعی،برتر ایران میباشد
صفحه خانگی اضافه به علاقمندی ها نسخه ی موبایل
تبلیغ

تبلیغات

بنر

نظر سنجی

نظر شما درمورد افتتاح فیس بوک چیست

تصویر روز


محل تبلیغات شما


تقویم

پشتیبانی آنلاینبنر رهبر عزیزم

تبلیغات

آخرین بروزرسانی:

خوش آمدید

راز استخدام در فیس بوک فاش شد

خبرگزاری فارس: راز استخدام در فیس بوک فاش شد

تنها راه استخدام در فیس‌بوک این است که مدیرعامل این شرکت از متقاضی خوشش بیاید.

به گزارش پی سی مگ، مارک زاکربرگ مدیرعامل فیس بوک که در یک جلسه پرسش و پاسخ در کنگره جهانی موبایل شرکت کرده بود تنها قانون این شرکت برای استخدام افراد جدید را اعلام کرد.

وی در این مورد گفت: من تنها کسی را استخدام می کنم که به طور مستقیم با من کار کند که خودم حاضر باشم برای او کار کنم. این یک آزمایش بسیار خوب است.

البته این بدان معنا نیست که این میلیاردر 30 ساله آمریکایی حاضر باشد شغلش به عنوان رییس فیس بوک را به کسی دیگر واگذار کند. بلکه بدان معناست که اگر فیس بوکی وجود نداشت یا قرار بود به هر علت منحل شود، زاکربرگ باید از کار کردن برای آن فرد خرسند می‌بود.

زاکربرگ افزود که این شرط برای تمام افرادی که در این شرکت استخدام شده اند و از جمله مدیران ارشد آن مانند شریل سندبرگ و خاویر اولیوان وجود داشته است. وی مدعی شد تا زمانی که استخدام های فیس بوک بر اساس این قانون صورت بگیرد، اشتباهی نیز صورت نمی گیرد.


An example: Your SEO optimized title page contents تبادل لینک رایگان - تبادل لینک