تبلیغات
فیس بوک - فاجعه منا در تاریخ اسلام بی‌سابقه بود

آدرس آی پی:
سیستم عامل:
نسخه: بیت
اندازه تصویر:

فیس بوک - فاجعه منا در تاریخ اسلام بی‌سابقه بود

به فیس بوک خوش آمدید

فیس بوک (Facibook) یک سایت اجتماعی است که توسط سازنده این سایت فرهاد رضازاده (farhad rezazadeh) در 1392 راه اندازی شد.این سایت هم اکنون از نظر تعداد کاربر عضو و نیز از نظر کارشناسان،در زمینه سایت های اجتماعی،برتر ایران میباشد
صفحه خانگی اضافه به علاقمندی ها نسخه ی موبایل
تبلیغ

تبلیغات

بنر

نظر سنجی

نظر شما درمورد افتتاح فیس بوک چیست

تصویر روز


محل تبلیغات شما


تقویم

پشتیبانی آنلاینبنر رهبر عزیزم

تبلیغات

آخرین بروزرسانی:

خوش آمدید

فاجعه منا در تاریخ اسلام بی‌سابقه بود
رئیس سازمان حج و زیارت فاجعه منا را درتاریخ اسلام بی‌سابقه دانست و گفت: این فاجعه در سه مرحله اتفاق افتاد.

به گزارش فرهنگ نیوز ، سعید اوحدی در دیدار با آیت الله صافی گلپایگانی که همزمان با اولین سالگرد شهادت شهدای منا و با حضور مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران و خانواده معظم شهدای منا برگزار شد، گفت: در دیدار با خانواده‌های شهدای منا آنچه دیدیم ظاهر غم و اندوه و مصیبت و باطن زیبا نگریستن به این شهادت‌ها و عظمت این شهدا است.

وی تأکید کرد: این نوع نگاه خانواده معظم شهدای منا الگو گرفته از نگاه حضرت زینب(س) است که با آن همه مصیبت و غم فرمود «الی ما رایت جمیلا».

رئیس سازمان حج و زیارت اضافه کرد: فاجعه منا در تاریخ اسلام بی‌سابقه بود در این فاجعه ۷۰۰۰ میهمان خدا در حرم امن الهی به شهادت رسیدند. این در حالی بود که حجاج هزینه تأمین امنیت خویش را نیز به عربستان پرداخت کرده بودند اما با بی تدبیری و بی لیاقتی آنان بسیاری از حجاج به شهادت رسیدند.

وی با اشاره به تأکیدات مقام معظم رهبری در این خصوص که نباید فاجعه منا فراموش شود، افزود: شهدای منا بعد از درک عرفه و وقوف در مشعر مظلومانه به دلیل بی کفایتی اداره کنندگان حج جان باختند.

اوحدی اضافه کرد: این فاجعه در سه مرحله اتفاق افتاد مرحله اول محل وقوع بود که موجب ازدحام و کشته شدن تعداد زیادی شد و مرحله دوم مجروحانی که در بیمارستان‌ها از کمترین امکانات بی بهره بودند و حتی دستگاه احیا برای آنان فراهم نبود و مرحله سوم برخورد با ابدان مطهر این شهدا بود. پنج هزار شهید که در تریلی‌های غیر استاندارد در گرمای عربستان پنج روز باقی ماندند.


منبع : پایگاه خبری فرهنگ 


An example: Your SEO optimized title page contents تبادل لینک رایگان - تبادل لینک